Inventorizacija – kadastriniai matavimai

  • Inventorizacija atliekama norint įregistruoti ir įteisinti nekilnojamąjį turtą - naujos ar senos statybos (teisiškai neįregistruotus) pastatus ar inžinerinius kiemo statinius.
  • Susisiekimo komunikacijų – kelių ir jų dalių inventorizacija.
  • Lauko inžinerinių tinklų inventorizacija – vandentiekis, nuotėkų kanalizacija, dujotiekio, elektros ir kiti inžineriniai tinklai.
  • Įteisinti baigto ar nebaigto statinio statybą ar įregistruoti senos statybos statinius.
  • Norint nekilnojamąjį turtą įkeisti bankui, gauti paskolą nebaigto statinio statybai ir pan.
  • Užfiksuoti nekilnojamojo turto pakitimus atlikus paprastąjį, kapitalinį remontą ar statinio modernizavimą (renovaciją), kai pasikeičia nekilnojamojo turto tūris, plotas, paskirtis ir jo vertė.
  • Amalgamacija – atskirų statinių (pastatų) sujungimas į vieną turtinį vienetą.
  • Atlikti statinio padalijimą į atskirus nekilnojamojo turto vienetus ar sujungti keletą statinių į vieną.

Kadastriniai matavimai – inventorizacija atliekama individualiems namams, visuomeninės paskirties pastatams, sodo namams, komercinės paskirties pastatams, daugiabučiams namams, ūkiniams pastatams bei inžineriniams kiemo statiniams.

Taip pat atliekame inventorizaciją – kadastrinius matavimus inžineriniams statiniams – keliai, susisiekimo komunikacijos ir jų dalys – tiltai, viadukai, sankryžos, automobilių stovėjimo aikštelės, šaligatviai, dviračių takai. Inventorizuojami lauko inžineriniai tinklai: vandentiekio trasos, nuotėkų kanalizacijos tinklai, lietaus kanalizacijos tinklai, dujotiekio trasos, ryšių, elektros ir kiti inžineriniai tinklai.

Norint inventorizuoti statinius ar inžinerinius tinklus, prieš tai turi būti atlikti geodeziniai matavimai. Bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios teikia geodezinių matavimų paslaugas. Inventorizacija atliekama Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje ir visoje Lietuvoje. Dirbame su individualiais užsakovais ir įmonėmis. Pas užsakovus atvykstame patys.

Susisiekite su mumis, patarsime nekilnojamojo turto registracijos, statinių inventorizacijos ir kitais klausimais.

Susisiekti